Mei 2011
Nieuwsbrief Mei 2011

Seminar: Protect your investment
Seminar: Rendement uit Content Management
Workshop: Oracle-licenties
Een speerpunt in onze strategie is en blijft kennis overdragen (knowledge transfer). Door voortdurend kennis op te doen van nieuwe ICT-ontwikkelingen, blijft u voorlopen op uw concurrent. Graag helpen wij u daarbij door onze kennis en ervaring met u te delen. In deze nieuwsbrief vindt u daarom een uitnodiging voor een tweetal seminars en een workshop.
Seminar: Protect your Investment
"uw klassieke Oracle omgeving in nieuwe Architecturen"
7 juni 2011
De wereld om ons heen blijft maar veranderen. Dat geldt ook voor de architectuur van informatiesystemen en voor front-end technologie van applicaties. In dit seminar willen we op beide fronten onze kennis met u delen. In een kort tijdsbestek krijgt u informatie over nieuwe architecturen en hoe uw bestaande informatiesysteem daarin ingepast kan worden. In twee praktijkcasussen laten we zien wat er moet gebeuren om bijvoorbeeld vanuit Oracle Designer naar een andere front-end technologie over te stappen. Wat moet er opnieuw gemaakt en wat kan hergebruikt worden. U wilt natuurlijk zoveel mogelijk gebruik maken van informatie uit de Designer repository. We sluiten af met Mendix, een niet-Oracle ontwikkelplatform. De Mendix-omgeving sluit goed aan bij de kennis en aanpak van klassiek geschoolde Designer-ontwikkelaars.
Seminar: Rendement uit Content Management
Oracle Universal Content Management (UCM)
19 mei 2011
Transfer Solutions en Onior bundelen samen hun krachten op het gebied van Oracle Universal Content Management (UCM). In dit seminar laten we aan de hand van uitgebreide demo's van diverse praktijkcases zien wat content management voor u kan betekenen en hoe het op korte termijn tot rendement kan leiden. Specifieke aandacht is er voor de gebruikerservaring, de invoering en het gebruik van mobiele devices zoals smart phones en tablets (iPad).
Workshop: Oracle-licenties
30 mei 2011
Veel klanten van Transfer Solutions ervaren een probleem als het gaat om kennis met betrekking tot de licenties van de Oracle-software.
- Hoe weet ik of ik voldoende licenties heb?
- Heb ik niet teveel licenties?
- Betaal ik niet teveel voor support?
- Betaal ik niet meerdere keren voor hetzelfde?
- Hoe zit het licentiemodel van Oracle in elkaar?
- Wat moet ik doen als Oracle mijn licentiegebruik wil komen controleren?
Worstelt u ook met bovenstaande vragen? Dan biedt Transfer Solutions u de mogelijkheid om uw kennis bij te spijkeren.
In de workshop Oracle-licenties leggen wij uit hoe het licentiemodel van Oracle in elkaar steekt. Wij gaan in op concrete vragen die bij u leven op dit gebied (u kunt vooraf ook vragen insturen). U krijgt hints en tips om problemen op het gebied van licenties te voorkomen.
